ביטוח רכב
צור קשר שירותיםתקנון גלריה חדשות מאמרים אודות דף הבית
ביטוח חובה
ביטוח מקיף
ביטוח צד ג´

השאר פרטים לקבלת ביטוח רכב במחיר הכי זול

ביטוח נהג צעיר
ביטוח נהג חדש
ביטוח משאית
ביטוח למונית
ביטוח רכב ליום אחד
ביטוח רכב לתקופה קצרה
ביטוח רכב לסטודנטים
למה להשוות ביטוח רכב?
איך לבחור ביטוח רכב?
השוואת מחירי ביטוח רכב

ביטוחי רכב השוואות

לביטוחי רכב יש שוק מפותח מאוד של הצעות ומחירים. העקרון מבוסס על הרפורמות מהעשור האחרון, בזכותן הלקוח בוחר את מה שטוב בעבורו ולפי ראות עיניו, ולא את מה שהמדינה מכתיבה. כלומר- ישנו ביטוח חובה אשר כל רכב חייב בו לפי החוק, אולם מכאן והלאה- בחירה במחיר הביטוח תלויה כבר עניינו של הלקוח בלבד, המחירים משתנים מחברת ביטוח רכב אחת לרעותה. 

ביטוחי רכב – חובה ובחירה
ביטוח חובה לרכב, ביטוח מקיף וביטוח לצד ג´ יכולים להלקח כל אחד בחברת ביטוח אחרת. כך, למשל, אם אני מסובסד במקום מסוים בקשר לביטוח החובה, אני יכול לבחור לעשות את הביטוחים הנוספים בחברות ביטוח אחרות. המחירים נעים סביב ממוצע קבוע בשוק ולא אחידים לכל רכב ולנהג המשתמש בו- לא ניתן להשוות נתונים של ביטוח שאחד משלם לנתוניו של רעהו, אלא רק את של עצמו מול חברות הביטוח השונות. רצוי לבטח בחברות הביטוח הגדולות אשר במקרה הצורך תערובנה לכך שתקבל את מלוא ההשתתפות המגיעה לך כפיצוי ובזמן.

איך ניתן לבצע השוואות בביטוחי רכב?
ראשית, כדאי שתיגשו למחשבון המחשב את ממוצע מחירי הביטוח החוקיים, זה נמצא באתר הממשלתי. שנית, תוכלו לפנות לאתרי השוואות דרך אתרי האינטרנט השונים בכדי להזין בפרטיכם את הנתונים שלכם ושל הרכב המבוטח וכן פרטי התקשרות. נציגי החברות הנבחרות (הזולות ביותר) יצרו עמך קשר בעצמן ותוך זמן קצר, משום שידוע כי התחרות הינה גדולה ויש תאריך בו הביטוח שלך עומד לפוג- ותקדמנה את החברות האחרות.

השוואת מחרי ביטוח רכב

כל הזכויות שמורות לקולביט - שירות השוואת מחירי ביטוח הרכב של ישראל! השירות שלנו מאפשר לך להזין את פרטי פרטי הרכב והנהגים ולקבל הצעות מחיר לרכישת ביטוח רכב ממיטב חברות הביטוח בישראל ובמחירים הוגנים ומשתלמים. את הצעות המחיר לרכישת ביטוח רכב תקבלו בתוך זמן קצר ביותר. באתר שלנו תמצאו מידע מקצועי על תחום ביטוח הרכב, ביותר גם על: ביטוח רכב, ביטוח מקיף וביטוח חובה. באתר תקבלו בנוסף תקובות לכל שאלותיכם וטיפים ממומחי ביטוח רכב.


מפת אתר | צור קשר