ביטוח רכב
צור קשר שירותיםתקנון גלריה חדשות מאמרים אודות דף הבית
ביטוח חובה
ביטוח מקיף
ביטוח צד ג´

השאר פרטים לקבלת ביטוח רכב במחיר הכי זול

ביטוח נהג צעיר
ביטוח נהג חדש
ביטוח משאית
ביטוח למונית
ביטוח רכב ליום אחד
ביטוח רכב לתקופה קצרה
ביטוח רכב לסטודנטים
למה להשוות ביטוח רכב?
איך לבחור ביטוח רכב?
השוואת מחירי ביטוח רכב

ביטוח מקיף השוואה

רכישת ביטוח לרכב הינה פעולה בעלת חשיבות עליונה מאחר וקיימים סיכונים רבית בכל הקשור לנהיגה. גם אם אתם בטוחים בנהיגה שלכם, בכביש עושים שימוש נהגים אחרים אשר יכולים לעבור על חוקי התנועה. תאונות דרכים הם תופעה שכיחה על כבישי ישראל כאשר המטרה העיקרית של פוליסת הביטוח היא להגן על המעורבים בתאונה.

משמעות של ביטוח
במהלך תאונת הדרכים למעורבים תאונה יכולים להיגרם נזקי גוף ולכלי רכב נזקי רכוש. במידה ורכשתם פוליסת ביטוח מתאימה המוצעת על ידי חברת ביטוח אמינה ובעלת מוניטין, אתם מוגנים מתשלומי של סכומים גדולים במקרים של תאונה. חברת הביטוח מכסה את ההוצאות בנגרמות כתוצאה מנזקים הנגרמים לגוף או לרכוש.

חשיבות ביטוח מקיף
קיימים שלושה סוגים של פוליסות ביטוח מומלצות: ביטוח חובה, ביטוח מקיף וביטוח צד ג´. ביטוח חובה הינו ביטוח אשר עוסק בכל הקשור לעלויות של נזקי גוף והוא הביטוח היחד אשר מחייב כל נהג בישראל על ידי החוק. ביטוח מקיף הינו ביטוח מומלץ אשר עוסק בהגנה על נזקי הרכוש. הביטוח המקיף נותן כיסוי מלא לגבי מקרים מגוונים אשר יכולים לקרות לכל אחד מאיתנו: נזקים הנגרמים לרכב כתוצאה מתאונת דרכים, גניבה של רכב, אובדן של רכב ועוד. הביטוח המקיף כולל בתוכו את הביטוח צד ג´ אשר נותן כיסוי לנהגים ורכבים אשר היו מעורבים בתאונה עם בעל הפוליסה.

השוואת מחרי ביטוח רכב

כל הזכויות שמורות לקולביט - שירות השוואת מחירי ביטוח הרכב של ישראל! השירות שלנו מאפשר לך להזין את פרטי פרטי הרכב והנהגים ולקבל הצעות מחיר לרכישת ביטוח רכב ממיטב חברות הביטוח בישראל ובמחירים הוגנים ומשתלמים. את הצעות המחיר לרכישת ביטוח רכב תקבלו בתוך זמן קצר ביותר. באתר שלנו תמצאו מידע מקצועי על תחום ביטוח הרכב, ביותר גם על: ביטוח רכב, ביטוח מקיף וביטוח חובה. באתר תקבלו בנוסף תקובות לכל שאלותיכם וטיפים ממומחי ביטוח רכב.


מפת אתר | צור קשר