ביטוח רכב
צור קשר שירותיםתקנון גלריה חדשות מאמרים אודות דף הבית
ביטוח חובה
ביטוח מקיף
ביטוח צד ג´

השאר פרטים לקבלת ביטוח רכב במחיר הכי זול

ביטוח נהג צעיר
ביטוח נהג חדש
ביטוח משאית
ביטוח למונית
ביטוח רכב ליום אחד
ביטוח רכב לתקופה קצרה
ביטוח רכב לסטודנטים
למה להשוות ביטוח רכב?
איך לבחור ביטוח רכב?
השוואת מחירי ביטוח רכב

ביטוח חובה לחודש

כידוע, פוליסת ביטוח חובה עבור רכב הינה הפוליסה העיקרית כאשר פוליסה זו מחויבת על כל הנהגים במדינת ישראל על פי חוק. ביטוח חובה הינו ביטוח אשר מגן על הנהגים בכבישים במצבים של תאונות דרכים. לפעמים תאונות דרכים גורמות לפציעות גוף בינוניות ואף חמורות. הפצועים של התאונות מופנים לבתי חולים וזקוקים לטיפול רפואי אמין בצורה דחופה. ביטוח חובה הינו הביטוח המתאים לכסות את כלל הכלויות של טיפולים רפואית הנגרמים בעקבות תאונות.

מידע אודות פוליסת ביטוח חובה
פוליסת ביטוח חובה הינה פוליסה אשר נרכשת בדרך כלל לתקופת זמן של שנה. במקרים מיוחדים הרוכש של הפוליסה מעוניין לרכוש אותה לתקופת זמן קצרה יותר. שבוע ימים הינה התקופה המינימלית עבור רכישת ביטוח חובה כאשר חשוב לציין כי רחבות ביטוח רבות לא נוהגות לבטח לתקופת זמן קצרה כל כך בגלל חוסר כדאיות. רכישת ביטוח חובה לתקופת זמן של חודש יותר פופולרית מאחר ומדובר בתקופה ארוכה יותר. לפעמים הנהגים מעוניינים לרכוש פוליסת ביטוח חובה לחודש ימים בגלל סיבות הבאות:ביקור קצר בישראל, הגעה לישראל עקב עסקים ועוד.

בחירת חברת ביטוח אמינה
על מנת לבחור את חברת ביטוח הטובה ביותר עבורכם, חשוב לבדוק לגבי החברות הקיימות בשוק. ישנן חברות גדולות ומוכרות אשר מספקות שירותים עבור לקוחות פרטיים וחברות. חברות אלה נהנות ממוניטין רב ושם שהולך לפניהם.

השוואת מחרי ביטוח רכב

כל הזכויות שמורות לקולביט - שירות השוואת מחירי ביטוח הרכב של ישראל! השירות שלנו מאפשר לך להזין את פרטי פרטי הרכב והנהגים ולקבל הצעות מחיר לרכישת ביטוח רכב ממיטב חברות הביטוח בישראל ובמחירים הוגנים ומשתלמים. את הצעות המחיר לרכישת ביטוח רכב תקבלו בתוך זמן קצר ביותר. באתר שלנו תמצאו מידע מקצועי על תחום ביטוח הרכב, ביותר גם על: ביטוח רכב, ביטוח מקיף וביטוח חובה. באתר תקבלו בנוסף תקובות לכל שאלותיכם וטיפים ממומחי ביטוח רכב.


מפת אתר | צור קשר