ביטוח רכב
צור קשר שירותיםתקנון גלריה חדשות מאמרים אודות דף הבית
ביטוח חובה
ביטוח מקיף
ביטוח צד ג´

השאר פרטים לקבלת ביטוח רכב במחיר הכי זול

ביטוח נהג צעיר
ביטוח נהג חדש
ביטוח משאית
ביטוח למונית
ביטוח רכב ליום אחד
ביטוח רכב לתקופה קצרה
ביטוח רכב לסטודנטים
למה להשוות ביטוח רכב?
איך לבחור ביטוח רכב?
השוואת מחירי ביטוח רכב

השוואת תעריפי ביטוח חובה

ביטוח חובה הוא דבר שכולנו מחוייבים לו על-פי חוק. נהיגה ללא תעודת ביטוח מקיף בתוקף שעליה חותמת בנק היא עבירה פלילית לכל דבר. לכולנו ברורה החשיבות של ביטוח חובה אך לא לכולנו ברור מהם העלויות בהם העניין כרוך ואילו פרמטרים משפיעים על העלויות של הביטוח. תעריפי ביטוח משתנים מחברה לחברה אליה נפנה ולכן חשוב ואף הכרחי לבצע השוואת תעריפי ביטוח חובה.
 
רגע לפני השוואת תעריפי ביטוח חובה חשוב לדעת מה הוא למעשה ביטוח חובה לרכב? המתייחס לפגיעות גוף העלולות להיגרם במקרה של תאונה. ביטוח חובה מכסה את  נוסעי הרכב, את נהג הרכב או/ו את הולכי הרגל שהיו מעורבים בתאונה . כל זאת כמובן, במידה והתאונה לא נגרמה כתוצאה מרשלנות של נהג הרכב. כמו כן לביטוח חובה משמעות גדולה גם בשעת חנייה של הרכב. ביטוח רכב מכסה את כל ההוצאות הרפואיות כולל פיצוי בגין אובדן השתכרות עד תקרה של שלוש פעמים השכר הממוצע במשק .

פרמטרים חשובים להשוואת תעריפי ביטוח חובה
החל מינואר 2004 בוטל התעריף האחיד שהיה נהוג לביטוח רכב חובה .שינוי זה הביא לירידה דרסטית בתעריפי הביטוח לרכב. תעריפי ביטוח חובה נקבעים על פי הפרמטרים השונים של כל מחזיק רכב.ישנה התייחסות לסוג הרכב (רכב פרטי או מסחרי ) , להימצאות כריות אוויר ברכב, לגיל הנהג, למספר השנים שהנהג מחזיק ברשיון נהיגה ולפרמטרים נוספים. התעריפים לביטוח חובה לרכב כפופים לאישור משרד המפקח על הביטוח.

השוואת מחרי ביטוח רכב

כל הזכויות שמורות לקולביט - שירות השוואת מחירי ביטוח הרכב של ישראל! השירות שלנו מאפשר לך להזין את פרטי פרטי הרכב והנהגים ולקבל הצעות מחיר לרכישת ביטוח רכב ממיטב חברות הביטוח בישראל ובמחירים הוגנים ומשתלמים. את הצעות המחיר לרכישת ביטוח רכב תקבלו בתוך זמן קצר ביותר. באתר שלנו תמצאו מידע מקצועי על תחום ביטוח הרכב, ביותר גם על: ביטוח רכב, ביטוח מקיף וביטוח חובה. באתר תקבלו בנוסף תקובות לכל שאלותיכם וטיפים ממומחי ביטוח רכב.


מפת אתר | צור קשר