ביטוח רכב
צור קשר שירותיםתקנון גלריה חדשות מאמרים אודות דף הבית
ביטוח חובה
ביטוח מקיף
ביטוח צד ג´

השאר פרטים לקבלת ביטוח רכב במחיר הכי זול

ביטוח נהג צעיר
ביטוח נהג חדש
ביטוח משאית
ביטוח למונית
ביטוח רכב ליום אחד
ביטוח רכב לתקופה קצרה
ביטוח רכב לסטודנטים
למה להשוות ביטוח רכב?
איך לבחור ביטוח רכב?
השוואת מחירי ביטוח רכב

ביטוח רכב חובה

אין זה סוד כי נהיגה על כבישי ישראל הינה נהיגה מסוכנת מאחר והתאונות דרכים אשר קוראות על בסיס יומי גובות קורבנות רבים. לעיתים נהגים על הכבישים שוכחים כי הם נוהגים ברכב שיכול לגרום לפציעות חמורות או אף להרוג. על מנת לשמור על נהגי הכביש והולכי רגל, קיים במדינת ישראל חוק אשר מחייב את כלל בעלי הרחב אשר נקרא חוק ביטוח חובה.

משמעות של ביטוח חובה
על פי חוק זה, הנהגים מבטחים את רכביהם ואת עצמם למקרים בהם יהיו מעורבים בתאונות כאשר חוק ביטוח חובה בעצם מבטח בכל הקשור לפציעות גוף. מדובר בפוליסה אשר מחדשים פעם בשנה כאשר והיא בעצם הפוליסה היקרה ביותר מבין הבטוחים הקיימים. ביטוחים נלווים כגון ביטוח מקיף וביטוח צד ג´ הינם ביטוחי רשות ולא מחייבים אולם מומלצים מאוד מאחר והם מבטחים את הנהגים בכל הקשור לפגיעה ברכוש.

רכישה של ביטוח רכב חובה
על מנת לרכוש את פוליסת ביטוח חובה המתאימה לכם ביותר יש חשיבות לבצע סקר שוק מקיף לגבי חברות הביטוח הקיימות בשוק. בדרך כלל השירותים שמציעות החברות ביטוח הינם דומים ואף זהים אולם העלויות של הביטוחים משתנים מחברה לחברה. לעיתים חברות ביטוח יוצאות בהנחות אטרקטיביות ומבצעים כשהם מציעים כ-15 אחוזי הנחה לרוכשי ביטוח חובה במהלך חגים מסויימים. כמו כן עלויות של ביטוח משתפנות על פי גיל הנהגים, וסוגי הרכבים.

השוואת מחרי ביטוח רכב

כל הזכויות שמורות לקולביט - שירות השוואת מחירי ביטוח הרכב של ישראל! השירות שלנו מאפשר לך להזין את פרטי פרטי הרכב והנהגים ולקבל הצעות מחיר לרכישת ביטוח רכב ממיטב חברות הביטוח בישראל ובמחירים הוגנים ומשתלמים. את הצעות המחיר לרכישת ביטוח רכב תקבלו בתוך זמן קצר ביותר. באתר שלנו תמצאו מידע מקצועי על תחום ביטוח הרכב, ביותר גם על: ביטוח רכב, ביטוח מקיף וביטוח חובה. באתר תקבלו בנוסף תקובות לכל שאלותיכם וטיפים ממומחי ביטוח רכב.


מפת אתר | צור קשר