ביטוח רכב
צור קשר שירותיםתקנון גלריה חדשות מאמרים אודות דף הבית
ביטוח חובה
ביטוח מקיף
ביטוח צד ג´

השאר פרטים לקבלת ביטוח רכב במחיר הכי זול

ביטוח נהג צעיר
ביטוח נהג חדש
ביטוח משאית
ביטוח למונית
ביטוח רכב ליום אחד
ביטוח רכב לתקופה קצרה
ביטוח רכב לסטודנטים
למה להשוות ביטוח רכב?
איך לבחור ביטוח רכב?
השוואת מחירי ביטוח רכב

ביטוח רכב אאודי

אאודי היא פירמת היוקרה של דגמי רכבים המיוצרים החל משנת 1910, ושייכת החל משנת 1964 ברובה לחברת פולקסווגן . כשני מליון מכוניות מיוצרות בשנה במפעל הראשי בחבל בוואריה שבגרמניה. מוטו החברה- "קידמה דרך הטכנולוגיה". בישראל נחשבו דגמי אאודי לדגמים היוקרתיים ביותר למשך מספר שנים ברציפות.

ביטוח רכב אאודי – רכב יוקרה במחיר מותאם
לא משנה מאיזו תוצרת המכונית שברשותך. מהרגע שהמפתחות אצלך בידיים – הרכב חייב להיות מבוטח בביטוח חובה (וביטוח צד ג´ לפחות). מכונית ממוצעת הנוסעת על כבישי ישראל תזדקק לביטוח ממוצע, המורכב בעיקר מנפח המנוע של המכונית ובנוסף כל מיני גורמים הקשורים בין היתר לנהג. בדרך דומה- יש לבטח רכבי יוקרה כמו אאודי, אף אם הם מצוידים במנגנונים ובאמצעי בטיחות רבים האמורים להגן על האוטו בשעת צרה, מחיר ביטוח החובה לא ישתנה משמעותית אולם מחיר הביטוח המקיף יהיה גבוה.
הכלל הוא פשוט- ככל שהדגם יוקרתי יותר ושוויו גדול יותר- תשלמו צחיר ביטוח חובה וביטוח מקיף יקר יותר, וזאת משום שבמקרה של גניבת הנכס או תאונת דרכים, הסיכון עולה לחברות הביטוח הפותרות את הנזקים.

ביטוח רכב אאודי במקום שהוסמך לכך
ישנו מספר מצומצם של חברות ביטוח המטפלות בביטוח רכבי יוקרה כמו אאודי. למכוניות יוקרה מסלולי ביטוח המיוחדים להן ומחולקים לפי שווי המכונית, לכן כל חברת ביטוח המטפלת ברכבי יוקרה יכולה לקבוע את השווי הסטנדרטי למכונית הנחשבת ליוקרתית לפי שוויה.

השוואת מחרי ביטוח רכב

כל הזכויות שמורות לקולביט - שירות השוואת מחירי ביטוח הרכב של ישראל! השירות שלנו מאפשר לך להזין את פרטי פרטי הרכב והנהגים ולקבל הצעות מחיר לרכישת ביטוח רכב ממיטב חברות הביטוח בישראל ובמחירים הוגנים ומשתלמים. את הצעות המחיר לרכישת ביטוח רכב תקבלו בתוך זמן קצר ביותר. באתר שלנו תמצאו מידע מקצועי על תחום ביטוח הרכב, ביותר גם על: ביטוח רכב, ביטוח מקיף וביטוח חובה. באתר תקבלו בנוסף תקובות לכל שאלותיכם וטיפים ממומחי ביטוח רכב.


מפת אתר | צור קשר