ביטוח רכב
צור קשר שירותיםתקנון גלריה חדשות מאמרים אודות דף הבית
ביטוח חובה
ביטוח מקיף
ביטוח צד ג´

השאר פרטים לקבלת ביטוח רכב במחיר הכי זול

ביטוח נהג צעיר
ביטוח נהג חדש
ביטוח משאית
ביטוח למונית
ביטוח רכב ליום אחד
ביטוח רכב לתקופה קצרה
ביטוח רכב לסטודנטים
למה להשוות ביטוח רכב?
איך לבחור ביטוח רכב?
השוואת מחירי ביטוח רכב

ביטוח לרכב השוואת מחירים

  1. כיום, לאחר סקר מקיף של זירת חברות הביטוח ניתן למצוא חברות ביטוח רבות אשר עוסקות במכירת פוליסות ביטוח מסוגים שונים: ביטוח חובה, ביטוח מקיף וביטוח צד ג´. חברות ביטוח אלה מספקות את הביטוחים ללקוחות לתקופת זמן של שנה כאשר לאחר שנה, קיימת החובה לחדש את הביטוח או לעבור לחברת ביטוח אחרת. ביטוח חובה הינו ביטוח אשר מחייב על פי חוק והוא עוסק בפגיעות הגוף. ביטוח מקיף וביטוח צד ג´ הינם ביטוחים שנמצאים בגדר רשות.

רכישה חכמה של ביטוחים
על מנת לחסוך בעלויות כדאי לרכוש את כלל הביטוחים אצל אותו סוכן. כאמור, פרט לביטוח חובה שאר הביטוחים הינם מחייבים אולם הם מומלצים מאחר ובאמצעות ביטוחים אלה אתם מבטיחים טיפול ברכב שלכם ורכבים נוספים שהיו מעורבים בתאונה. בדרך כלל לקוח אשר רוכש מספר ביטוחים אצל חברת ביטוח אחת, הסוכן מעניק הנחה משמעותית על אחת מהפוליסות או כלל הפוליסות יחד.

רכישת ביטוח באמצעות האינטרנט
כיום רכישת פוליסות ביטוח באמצעות האינטרנט הינה הדרך המקובלת מאחר ומדובר בתהליך מהיר נוח וזול. חברות רבות מציעות עד 15% הנחה לרוכשי פוליסות באתר האינטרנט. לנוחות המשתמשים, ניתן להזין את הפרטים של הרכב והנהג במחשבון וירטואלי הנמצא באתר על מנת לגלות את הצעות המחיר של חברת ביטוח זו. במידה והצעת המחיר מתאימה לכם, ניתן לרכוש את הפוליסה באמצעות מספר קליקים בודדים.

השוואת מחרי ביטוח רכב

כל הזכויות שמורות לקולביט - שירות השוואת מחירי ביטוח הרכב של ישראל! השירות שלנו מאפשר לך להזין את פרטי פרטי הרכב והנהגים ולקבל הצעות מחיר לרכישת ביטוח רכב ממיטב חברות הביטוח בישראל ובמחירים הוגנים ומשתלמים. את הצעות המחיר לרכישת ביטוח רכב תקבלו בתוך זמן קצר ביותר. באתר שלנו תמצאו מידע מקצועי על תחום ביטוח הרכב, ביותר גם על: ביטוח רכב, ביטוח מקיף וביטוח חובה. באתר תקבלו בנוסף תקובות לכל שאלותיכם וטיפים ממומחי ביטוח רכב.


מפת אתר | צור קשר