ביטוח רכב
צור קשר שירותיםתקנון גלריה חדשות מאמרים אודות דף הבית
ביטוח חובה
ביטוח מקיף
ביטוח צד ג´

השאר פרטים לקבלת ביטוח רכב במחיר הכי זול

ביטוח נהג צעיר
ביטוח נהג חדש
ביטוח משאית
ביטוח למונית
ביטוח רכב ליום אחד
ביטוח רכב לתקופה קצרה
ביטוח רכב לסטודנטים
למה להשוות ביטוח רכב?
איך לבחור ביטוח רכב?
השוואת מחירי ביטוח רכב

ביטוח חובה לנהג צעיר

ביטוח חובה הינו ביטוח היחיד אשר מחויב על פי החוק במדינת ישראל. מדובר בביטוח בסיסי אשר מבטח כל נהג בכל הקשור לפגיעות גוף שנגרמו כתוצאה מנהיגה בכביש או תאונה. את פוליסת הביטוח ניתן לרכוש באחת מחברות הביטוח הפועלות בשוק. את הביטוח יש לחדש מדי שנה באופן טלפוני או באתר האינטרנט של החברה.

הגדרה של נהג צעיר
ההגדרה של נהג צעיר משתנה מחברת ביטוח אחת לאחרת. ישנן חברות ביטוח אשר קובעות כי נהג צעיר הינו נהג אשר טרם מלאו לו 21 שנים וישנן חברות אשר מחמירות וקובעות כי הרף הינו 24 שנים. המעמד של נהג צעיר הינו בעצם מעמד ביניים בין נהג חדש לנהג ותיק.

תוספת מחיר של ביטוח חובה לנהג צעיר
עבור הנהגים הצעירים אשר מבקשים לרכוש פוליסת ביטוח חובה לרכבם, חברות ביטוח דורשות עלות גבוהה יותר מאשר נהגים מבוגרים. בדרך כלל נהגים צעירים שמחזיקים ברישיון נהיגה תקופת זמן פחותה משנתיים משלמים את העלות הגבוהה ביותר עבור היטוח חובה לרכב. באופן כללי, נהג צעיר ישלם תעריף גבוה פי 1.8 עבור ביטוח חובה מזה שישלם נהג ותיק. לפי החישוב מדובר בפער המסתכם בכ- 1100 ₪. חשוב לציין כי נהג צעיר אשר הורשע בעבירות תנועה שונות, ובייחוד אלה שבגללן נשלל רישיונו, ישלם סכום גבוה עוד יותר עבור רכישת פוליסת ביטוח חובה.

השוואת מחרי ביטוח רכב

כל הזכויות שמורות לקולביט - שירות השוואת מחירי ביטוח הרכב של ישראל! השירות שלנו מאפשר לך להזין את פרטי פרטי הרכב והנהגים ולקבל הצעות מחיר לרכישת ביטוח רכב ממיטב חברות הביטוח בישראל ובמחירים הוגנים ומשתלמים. את הצעות המחיר לרכישת ביטוח רכב תקבלו בתוך זמן קצר ביותר. באתר שלנו תמצאו מידע מקצועי על תחום ביטוח הרכב, ביותר גם על: ביטוח רכב, ביטוח מקיף וביטוח חובה. באתר תקבלו בנוסף תקובות לכל שאלותיכם וטיפים ממומחי ביטוח רכב.


מפת אתר | צור קשר