ביטוח רכב
צור קשר שירותיםתקנון גלריה חדשות מאמרים אודות דף הבית
ביטוח חובה
ביטוח מקיף
ביטוח צד ג´

השאר פרטים לקבלת ביטוח רכב במחיר הכי זול

ביטוח נהג צעיר
ביטוח נהג חדש
ביטוח משאית
ביטוח למונית
ביטוח רכב ליום אחד
ביטוח רכב לתקופה קצרה
ביטוח רכב לסטודנטים
למה להשוות ביטוח רכב?
איך לבחור ביטוח רכב?
השוואת מחירי ביטוח רכב

כיצד תחסכו בביטוח הרכב?

לא אחת אנו נדרשים לעשות קסמים של ממש בכדי להוריד את ההוצאות שלנו, כמעט בכל תחום בחיים. כמובן שהדבר גם נוגע לתחום ביטוח רכב כמו כן, שכן מדובר בהוצאה נוקשה שהיא גם לא ממש זולה במרבית המקרים. אז איך אפשר לחסוך בביטוח הרכב שלכם? הנה כמה עצות בסיסיות.

לחסוך בביטוח החובה
בתחום ביטוח החובה  המדינה מסייעת לנו ובאתר של הממונה על תחום הביטוח, ניתן למצוא טבלת השוואה יעילה וקלה מאוד לשימוש אשר תציג בפניכם את כל המחירים שמוצעים בחברות הביטוח השונות עבור הרכב שלכם על כל המאפיינים הייחודים לכם. מכשיר זה הוא יעיל במיוחד ודרכו ניתן להגיע להצעת המחיר הזולה ביותר עבורכם, דבר שיכול להסתכם בהבדלים של עוד כמה מאות שלקים לטובתכם.

להיות נהגים זהירים
זוהי עצה שנכונה לא רק לעולם הביטוח, אלא לשמירה באופן כללי על חייכם. נהגו זהיר ובלא במהירויות מופרזות- ככה תחסכו גם בדלק, גם בעוגמת נפש במקרה של תאונה וגם תזכו בהנחות מהביטוח כי חברות ביטוח מחבבות מאוד נהגים זהירים ואף נותנות להם הטבות במחיר בגין עבר תעבורתי נקי וצח. המשוואה היא פשוטה, ככל שתתבעו פחות את חברת הביטוח ותגרמו לה להוציא פחות כספים עליכם, כך היא יותר תרצה שתישארו תחת חסותה כמבוטחים.

רכבים מיוחדים עולים יותר גם בביטוח
 אם חשקה נפשכם לקנות רכב מיוחד מאוד שיש אותו רק בחו"ל, או שמדובר ברכב אספנות ואולי רכב טכנולוגית מאוד משוכלל, כל אלו בהחלט יבליטו אתכם על הכביש ויגרמו לכם ליהנות מהנסיעה, אבל לא יהיה נעימים לכיס. חברות הביטוח מעדיפות מכוניות שלא עולה הרבה לתקן אותן, ושיש להן כמה שיותר חלקי חילוף בארץ שניתן להביאם מיידית. כל אופציה אחרת, תהיה כרוכה בעוד תוספת של תשלום בעבורכם.

השוואת מחרי ביטוח רכב

כל הזכויות שמורות לקולביט - שירות השוואת מחירי ביטוח הרכב של ישראל! השירות שלנו מאפשר לך להזין את פרטי פרטי הרכב והנהגים ולקבל הצעות מחיר לרכישת ביטוח רכב ממיטב חברות הביטוח בישראל ובמחירים הוגנים ומשתלמים. את הצעות המחיר לרכישת ביטוח רכב תקבלו בתוך זמן קצר ביותר. באתר שלנו תמצאו מידע מקצועי על תחום ביטוח הרכב, ביותר גם על: ביטוח רכב, ביטוח מקיף וביטוח חובה. באתר תקבלו בנוסף תקובות לכל שאלותיכם וטיפים ממומחי ביטוח רכב.


מפת אתר | צור קשר