ביטוח רכב
צור קשר שירותיםתקנון גלריה חדשות מאמרים אודות דף הבית
ביטוח חובה
ביטוח מקיף
ביטוח צד ג´

השאר פרטים לקבלת ביטוח רכב במחיר הכי זול

ביטוח נהג צעיר
ביטוח נהג חדש
ביטוח משאית
ביטוח למונית
ביטוח רכב ליום אחד
ביטוח רכב לתקופה קצרה
ביטוח רכב לסטודנטים
למה להשוות ביטוח רכב?
איך לבחור ביטוח רכב?
השוואת מחירי ביטוח רכב

מחפשים ביטוח מקיף? הכירו נא את ביטוח הרכב הדיפרנצי

מחירו של ביטוח רכב יקבע על פי פרמטרים שונים אולם קבועים: תמיד חברות הביטוח תדרושנה להבין באיזה סוג רכב מדובר – וכמובן תרצה להתאים לרכב הספציפי את הביטוח המגיע לו לאורך ההיסטוריה שעבר. חברת הביטוח לעתים תדרוש לבדוק האם הרכב עשה תאונה בשנים האחרונות, האם ישנן הרשעות בתביעות ביטוח של אחד מן הנהגים ברכב לאורך 3 השנים האחרונות או שלילת רישיון, מאיזה שנתון הרכב ומה גילאי הנהגים או ותק רישיון הנהיגה שלהם.

מדוע חברות הביטוח מתאימות את המחיר?
ביטוח רכב דיפרנציאלי – משמעו שחברות הביטוח לוקחות את הנתונים המקיפים ככל שניתן אודות הנהגים ברכב ואודות הרכב עצמו. על פי הנתונים הללו האקטוארים של חברות הביטוח קובעים את המקדמים למחיר הפוליסה בכל סעיף וסעיף, כיון שישנם נתונים סטטיסטיים אודות קבוצות דומות של נהגים או של כלי רכב שמעורבים פחות או מעורבים ביותר תאונות דרכים.

מדרגי מחירים בביטוח רכב
בביטוח רכב ישנם מדרגי מחירים שמתקשרים באופן ישיר לדרגת הסיכון שאותם נהגים מהווים, או שהרכב בו נוהגים מהווה. מדרגי המחירים הללו משרתים היטב את הצרכן, שיכול לעשות השוואת מחירים – ולא רק בין המחירים הסופיים של הפוליסות, אלא איך מתמחרים כל סעיף וסעיף בפוליסה, כמה דמי השתתפות משלמים בכל תביעה ותביעה ועוד.

ביטוחי רכב לנשים
אמנם כיום אין הבדל של ממש בין פוליסת ביטוח רכב לגברים ולנשים – לפחות מבחינת מחיר הפוליסה, אולם נשים מקבלות יותר הטבות בביטוח. זאת, כדי למשוך את המבוטחות הזהירות שלא תתבענה את חברת הביטוח ועדיין לא ליצור אפליה במחירי הביטוח בין גברים לנשים, כפי שהייתה בעבר. אלו יכולים להיות שירותי החלפת גלגלים ברכב או כיסויים מוטבים נוספים – כמו גם שירותים מוזלים יותר.

השוואת מחרי ביטוח רכב

כל הזכויות שמורות לקולביט - שירות השוואת מחירי ביטוח הרכב של ישראל! השירות שלנו מאפשר לך להזין את פרטי פרטי הרכב והנהגים ולקבל הצעות מחיר לרכישת ביטוח רכב ממיטב חברות הביטוח בישראל ובמחירים הוגנים ומשתלמים. את הצעות המחיר לרכישת ביטוח רכב תקבלו בתוך זמן קצר ביותר. באתר שלנו תמצאו מידע מקצועי על תחום ביטוח הרכב, ביותר גם על: ביטוח רכב, ביטוח מקיף וביטוח חובה. באתר תקבלו בנוסף תקובות לכל שאלותיכם וטיפים ממומחי ביטוח רכב.


מפת אתר | צור קשר