ביטוח רכב
צור קשר שירותיםתקנון גלריה חדשות מאמרים אודות דף הבית
ביטוח חובה
ביטוח מקיף
ביטוח צד ג´

השאר פרטים לקבלת ביטוח רכב במחיר הכי זול

ביטוח נהג צעיר
ביטוח נהג חדש
ביטוח משאית
ביטוח למונית
ביטוח רכב ליום אחד
ביטוח רכב לתקופה קצרה
ביטוח רכב לסטודנטים
למה להשוות ביטוח רכב?
איך לבחור ביטוח רכב?
השוואת מחירי ביטוח רכב

הראל ביטוח לרכב

הראל חברה לביטוח בעמ הינה חברה פרטית הפועלת בשוק הביטוח למעלה מ-70 שנה.הראל ביטוח בבעלותה המלאה של הראל השקעות בביטוח ופיננסים בע"מ והיא נסחרת בבורסה לניירות ערך בתל אביב.החברה מספקת פוליסות ביטוח בכל ענפי הביטוח הקיימים.להראל ביטוח מוניטין רב בקרב קהל לקוחות הביטוח בישראל והמותג מתהדר בשנים של ניסיון בתחום.

הראל ביטוח לרכב – ביטוח חובה
ביטוח רכב חובה מכסה נזקי גוף כתוצאה משימוש ברכב מנועי בהתאם לחוק הפיצויים לנפגעי תאונות דרכים.כל בעל רכב וכל נוהג ברכב מחויב על פי חוק בביטוח זה.ביטוח חובה מבטח את הנהג, הנוסעים והולכי הרגל.פוליסת ביטוח רכב חובה אינה שונה מחברה לחברה אך הפרמיה עשויה להשתנות בהתאם להטבות שהחברה מציעה.פרמיה נקבעת לפי רמת הסיכון שהחברה המבטחת לוקחת על עצמה והיא מושפעת מסוג הרכב, נפח המנוע של הרכב ופרטי הנהג.גיל הנהג ושנות הוותק שלו על הכביש וכמובן עברו על הכביש ישפיעו על גובה הפרמיה.

הראל ביטוח לרכב ביטוח צד ג´ וביטוח מקיף
ביטוח צד ג´ וביטוח מקיף מתייחסים לנזק לרכוש. הראל ביטוח לרכב צד ג´ מבטיח כיסוי נזקים שיגרמו לרכושו של צד שלישי כתוצאה מנהיגה ברכב.בעל רכב יבחר בביטוח זה כאשר עלות הרכב שלו אינה גבוה. הראל ביטוח מקיף לרכב מעניק כיסוי לרכבו של המבוטח ולרכבו ורכושו של צד ג´. הביטוח מכסה נזקים שנגרמו לבעל הרכב כתוצאה מגניבה של הרכב או תאונה.

השוואת מחרי ביטוח רכב

כל הזכויות שמורות לקולביט - שירות השוואת מחירי ביטוח הרכב של ישראל! השירות שלנו מאפשר לך להזין את פרטי פרטי הרכב והנהגים ולקבל הצעות מחיר לרכישת ביטוח רכב ממיטב חברות הביטוח בישראל ובמחירים הוגנים ומשתלמים. את הצעות המחיר לרכישת ביטוח רכב תקבלו בתוך זמן קצר ביותר. באתר שלנו תמצאו מידע מקצועי על תחום ביטוח הרכב, ביותר גם על: ביטוח רכב, ביטוח מקיף וביטוח חובה. באתר תקבלו בנוסף תקובות לכל שאלותיכם וטיפים ממומחי ביטוח רכב.


מפת אתר | צור קשר