ביטוח רכב
צור קשר שירותיםתקנון גלריה חדשות מאמרים אודות דף הבית
ביטוח חובה
ביטוח מקיף
ביטוח צד ג´

השאר פרטים לקבלת ביטוח רכב במחיר הכי זול

ביטוח נהג צעיר
ביטוח נהג חדש
ביטוח משאית
ביטוח למונית
ביטוח רכב ליום אחד
ביטוח רכב לתקופה קצרה
ביטוח רכב לסטודנטים
למה להשוות ביטוח רכב?
איך לבחור ביטוח רכב?
השוואת מחירי ביטוח רכב

על כוחם של צרכני ביטוח רכב

בשנים האחרונות קהל הצרכנים נוכח להבין שיש לו כוח להשפיע. להשפיע על התאגידים הגדולים כמו גם על חברות הביטוח, ולהגיד שלא מוכנים לשלם יותר מחיר יקר. רפורמות בביטוח רכב נעשו בשנים האחרונות ומראות, שלמרות שלא חלה ירידה בכמות הפוליסות בביטוח, עדיין לצרכן יש כוח, כוח שהוא יכול להשכיל ולנצל, אפילו אם זה בכך שהצרכן יכול לפנות פשוט לגורם אחר כדי לקבל את מבוקשו ולהתמקח על המחיר. חשוב לדעת מתי להשתמש בכוח הזה, כמו למשל בהקמת קולקטיב של מבוטחים כדי לבטח ציי רכבים.

השיטות מתחלפות
אם לפני שנים רבות העריכו את מי שנשאר בחזקת חברת הביטוח והקנו לו הנחה בגין כך כלקוח ותיק, הרי שכיום אין משמעות לכך שהלקוח ותיק – ההנחה יכולה להתבטא בכמה אחוזים בודדים וזניחים – כשהנחה גדולה יותר ניתן לקבל גם בחברת ביטוח חדשה לגמרי שאליה יצטרף המבוטח.

לעשות ביטוח שיתאים לקבוצה גדולה
אתם רוצים לעשות ביטוח לצי רכבים – כדי לבטח רכבי חברה או רכבי השכרה ואפילו כדי לזכות דרך כך פשוט בהנחה? קחו בחשבון, שאילו יהיו מבוטחים שלא עונים על התנאים כמו למשל נהגים חדשים או מי שיש לו הרשעה בתאונות ובביטוח רכב בשלוש השנים האחרונות, הרי שהמחיר יזנק בחזרה למעלה.

הצרכן הנבון
הצרכן הנבון יודע להבחין בין פוליסת ביטוח טובה יותר או פחות, ואם יקבל פחות לא ישאר פראייר, מתוך כך שהוא מבין מה היתרונות מול החסרונות שהפוליסה האחרת תוכל להעניק. הצרכן הותיק יודע שיהיה יכול לקבל אף יותר אצל חברה אחרת. אין צורך ב"הצגות" מיותרות, מספיק לאחוז בהצעה של החברה המתחרה – הנציגים יודעים על פי מאגר חברות הביטוח מה הוצע בעבר ויכולים לשכנע אתכם שהפוליסה אצלם טובה יותר- מה שעשוי להיות נכון.

השוואת מחרי ביטוח רכב

כל הזכויות שמורות לקולביט - שירות השוואת מחירי ביטוח הרכב של ישראל! השירות שלנו מאפשר לך להזין את פרטי פרטי הרכב והנהגים ולקבל הצעות מחיר לרכישת ביטוח רכב ממיטב חברות הביטוח בישראל ובמחירים הוגנים ומשתלמים. את הצעות המחיר לרכישת ביטוח רכב תקבלו בתוך זמן קצר ביותר. באתר שלנו תמצאו מידע מקצועי על תחום ביטוח הרכב, ביותר גם על: ביטוח רכב, ביטוח מקיף וביטוח חובה. באתר תקבלו בנוסף תקובות לכל שאלותיכם וטיפים ממומחי ביטוח רכב.


מפת אתר | צור קשר