ביטוח רכב
צור קשר שירותיםתקנון גלריה חדשות מאמרים אודות דף הבית
ביטוח חובה
ביטוח מקיף
ביטוח צד ג´

השאר פרטים לקבלת ביטוח רכב במחיר הכי זול

ביטוח נהג צעיר
ביטוח נהג חדש
ביטוח משאית
ביטוח למונית
ביטוח רכב ליום אחד
ביטוח רכב לתקופה קצרה
ביטוח רכב לסטודנטים
למה להשוות ביטוח רכב?
איך לבחור ביטוח רכב?
השוואת מחירי ביטוח רכב

ביטוח רכב – חובה לכל נהג

ביטוח חובה הוא הביטוח המרכזי, בביטוח רכב, משום שאין לנהוג בלעדיו. מי שנוהג ללא ביטוח חובה עובר על החוק – ואף באופן פלילי.הממשלה אינה מתירה לנהוג ללא ביטוח חובה, כיון שאז אין כיסוי על פגיעות גוף ונפש שקרו בזמן נהיגה ברכב או נסיעה בו כאחד או אחת הנוסעים. עוד משנות השבעים חלה החובה הזו לדאוג לביטוח חובה שבו הכיסויים הם קבועים – אין תוספות ביטוח (אלא בביטוח צד ג´ אם רוצים להוסיף) אולם החל משנות האלפיים, ניתן להשיג פוליסה במחיר תחרותי ומשתנה מחברת ביטוח אחת לשניה.

מדוע זו חובה לרכוש פוליסת ביטוח חובה?
כבר בשנות השבעים המדינה עשתה צעד בתחום פוליסות הביטוח לרכב, כאשר מאז ועד להיום, אין ספק שזהו צעד הומאני וחשוב... היות שלולא היה הביטוח הזה מחויב על פי חוק, הרי שכל אחד שהיה נפגע בפגיעות גוף היה נאלץ לשלם כספים רבים עבור הטיפולים והשיקום מתאונה, ואולי אף לא היה מפעיל את הביטוח כלל – עניין של קיפוח נפש.

לרכוש באופן עצמאי
כל אחד יכול לרכוש את ביטוח החובה באופן עצמאי, כצעד מקדים לתום תפוגת פוליסת הביטוח. ניתן להכנס לאתר הממשלתי להשוואת ביטוחי חובה לרכב – המחשבון לביטוח חובה, ולהפיק מכך נתונים כמו למשל ממוצע מחירים שמתאים לכם וקישור לחברות הביטוח השונות, כשאתם לבטח תתקשרו עם חברות הביטוח עם המחירים הזולים ביותר.

אין חובת אשמה
כדי להפעיל את הביטוח הזה ולקבל פיצויים, יש צורך להוכיח את הפציעה והפגיעה הגופנית או הנפשית, אולם לא את אשמתו של אחר בתאונה. בניגוד לביטוח המקיף, כאן לא דורשים לגעת "מי עשה למי" ואפילו ניתן להגיש את תבעת הביטוח גם לאחר מספר שנים ממועד קרות המקרה.

השוואת מחרי ביטוח רכב

כל הזכויות שמורות לקולביט - שירות השוואת מחירי ביטוח הרכב של ישראל! השירות שלנו מאפשר לך להזין את פרטי פרטי הרכב והנהגים ולקבל הצעות מחיר לרכישת ביטוח רכב ממיטב חברות הביטוח בישראל ובמחירים הוגנים ומשתלמים. את הצעות המחיר לרכישת ביטוח רכב תקבלו בתוך זמן קצר ביותר. באתר שלנו תמצאו מידע מקצועי על תחום ביטוח הרכב, ביותר גם על: ביטוח רכב, ביטוח מקיף וביטוח חובה. באתר תקבלו בנוסף תקובות לכל שאלותיכם וטיפים ממומחי ביטוח רכב.


מפת אתר | צור קשר