ביטוח רכב
צור קשר שירותיםתקנון גלריה חדשות מאמרים אודות דף הבית
ביטוח חובה
ביטוח מקיף
ביטוח צד ג´

השאר פרטים לקבלת ביטוח רכב במחיר הכי זול

ביטוח נהג צעיר
ביטוח נהג חדש
ביטוח משאית
ביטוח למונית
ביטוח רכב ליום אחד
ביטוח רכב לתקופה קצרה
ביטוח רכב לסטודנטים
למה להשוות ביטוח רכב?
איך לבחור ביטוח רכב?
השוואת מחירי ביטוח רכב

ביטוח רכב יקר

רכבים יקרים – זוכים לפוליסות ביטוח יקרות. יש לקחת זאת בחשבון, ולא בגלל שאתם, בעלי רכבי היוקרה, אולי אנשים עשירים. כל רכב יוקרה הינו בעל חלפים יקרים, ויכול להיות אפילו שאותם החלפים לא ניתנים להשגה בארץ משום שישנם רק דגמים בודדים שעלו על הכביש. זהו ביטוח פרימיום, מכיל את השירותים החשובים ואף יותר מכך. כשמדובר על ביטוח חובה, אין מנוס מלעשות את הביטוח הזה. השאלה היא האם זהו כורח המציאות לעשות ביטוח מקיף לרכב יקר? התשובה היא שביטוח מקיף הוא פוליסה מחויבת המציאות.

מה קרה מאז שנת 1997
בשנת 1997 נגנבו 45,930 מכוניות – כשההעדפה הברורה היא לרכבי יוקרה. בממוצע, אלו חמש מכוניות שנגנבות בשעה. מאז אותה שנה מוכת גניבות, הוקמה במשטרת ישראל יחידה מיוחדת למניעת גניבת רכבים, יחידה שעומדת מול כנופיות הגנבים השונות. מכאן, חברות הביטוח החלו דורשות קיומן של מערכות למניעת גניבות כתנאי להוזלה במחיר הביטוח המקיף לרכב.

האם ניתן להוזיל?
ניתן לפעול כדי להוזיל את סכום הביטוח היקר. השוואת מחירי ביטוח רכב בין חברות הביטוח עשויה לחבר את החלקים לכדי תמונה כמעט שלמה, ולהוליד תובנה לגבי חברת הביטוח הבאה שתעניק לכם שירות. ישנן שיטות שונות להוזלת הפוליסה. בין היתר – אלו הוזלת דמי ההשתתפות העצמית.

מדוע הפערים כה גדולים?
בין חברת ביטוח אחת לשניה יכולים להווצר פערים במחירי הפוליסות. בין רכבים יקרים, הפערים הללו יכולים להתגלע משום שחברת ביטוח אחת עוסקת באופן קבוע בהגשת שירותים שונים לבעלי רכבי יוקרה, ואילו אחרות אינן עוסקות בכך באופן קבוע או מעודכנות במחירי השוק העדכניים. מכאן, שהשוואת מחירים תוך בדיקת האותיות הקטנות בפוליסה יכולה להוזיל מחירים באופן רב ומשמעותי, אשר ישתלם למבוטח.

השוואת מחרי ביטוח רכב

כל הזכויות שמורות לקולביט - שירות השוואת מחירי ביטוח הרכב של ישראל! השירות שלנו מאפשר לך להזין את פרטי פרטי הרכב והנהגים ולקבל הצעות מחיר לרכישת ביטוח רכב ממיטב חברות הביטוח בישראל ובמחירים הוגנים ומשתלמים. את הצעות המחיר לרכישת ביטוח רכב תקבלו בתוך זמן קצר ביותר. באתר שלנו תמצאו מידע מקצועי על תחום ביטוח הרכב, ביותר גם על: ביטוח רכב, ביטוח מקיף וביטוח חובה. באתר תקבלו בנוסף תקובות לכל שאלותיכם וטיפים ממומחי ביטוח רכב.


מפת אתר | צור קשר