ביטוח רכב
צור קשר שירותיםתקנון גלריה חדשות מאמרים אודות דף הבית
ביטוח חובה
ביטוח מקיף
ביטוח צד ג´

השאר פרטים לקבלת ביטוח רכב במחיר הכי זול

ביטוח נהג צעיר
ביטוח נהג חדש
ביטוח משאית
ביטוח למונית
ביטוח רכב ליום אחד
ביטוח רכב לתקופה קצרה
ביטוח רכב לסטודנטים
למה להשוות ביטוח רכב?
איך לבחור ביטוח רכב?
השוואת מחירי ביטוח רכב

ישיר ביטוח חובה

ביטוח חובה לרכב הינו ביטוח אשר מחייב את כלל הנהגים של רכבים ואופנועים על פי חוק של מדינת ישראל. חובה לעשות ביטוח רכב ברגע רכישה של הרכב ואין שום אפשרות להישתמש ברכב שלא מבוטח בביטוח חובה. בנוסף לביטוח חובה, קיימים ביטוחים נוספים כגון: ביטוח צד ג´, וביטוח מקיף. ביטוחים אלה לא מחוייבים על פי חוק אולם מומלצים עבור כל נהג. ביטוח מקיף הינו ביטוח אשר כולל בתוכו גם ביטוח צד ג´ כאשר ביטוח צד ג´ הינו ביטוח מצומצם יותר אשר עוסק בנהג רכב או אורח רגל אשר נפגע כתוצאה מהרכב המבוטח.

חשיבות של ביטוח חובה לרכב
תעריף ביטוח חובה הינו תעריף דינמי אשר משתנה בהתאם לסוג הרכב, היצרן של הרכב, גילו של הרכב, ונהג של הרכב. בדרך כלל הנהגים אשר היו מעורבים בתאונות בעבר ישלמו יותר עבור ביטוח החובה לרכבם. נהגים צעירים ונהגים חדשים אשר נוהגים תקופה קצרה על הכביש, משלמים פוליסת ביטוח חובה גבוהה יותר מאשר נהגים ותיקים.

אופן תשלום של ביטוח חובה לרכב
על מנת לבחור את חברת הביטוח רכב הטובה והמשתלמת ביותר עבורכם מומלץ לבצע סקר שוק מקיף לגבי החברות הקיימות כיום. בדרך כלל חברות ביטוח מפרסמות אודות העלויות והשירותים אותם מציעים לקהל לקוחות רחב באתרי אינטרנט מושקעים. לאחר סקירה של אתרים ברשת, כדאי להיתקשר לשירות לקוחות של החברות ולקבל הצעת מחיר.

השוואת מחרי ביטוח רכב

כל הזכויות שמורות לקולביט - שירות השוואת מחירי ביטוח הרכב של ישראל! השירות שלנו מאפשר לך להזין את פרטי פרטי הרכב והנהגים ולקבל הצעות מחיר לרכישת ביטוח רכב ממיטב חברות הביטוח בישראל ובמחירים הוגנים ומשתלמים. את הצעות המחיר לרכישת ביטוח רכב תקבלו בתוך זמן קצר ביותר. באתר שלנו תמצאו מידע מקצועי על תחום ביטוח הרכב, ביותר גם על: ביטוח רכב, ביטוח מקיף וביטוח חובה. באתר תקבלו בנוסף תקובות לכל שאלותיכם וטיפים ממומחי ביטוח רכב.


מפת אתר | צור קשר